↑ Return to Osadní výbor

Print this Stránka

Schůze OV Petrovice pátek 13. 12. 2013

Schůze OV Petrovice pátek 13. 12. 2013 v 17:00

     Přítomní: Bludek, Maršík, Příhonský, Jančura Petr, Folejtar Ladislav, Folejtar Jan.

Omluveni: Nekola – nemocen, Hrůza – mimo ČR

Po přivítání předsedou panem Bloudkem, který seznámil přítomné, co se podařilo zrealizovat v obci. V podstatě z požadavků OV na rok 2013 je vše hotovo až na digitalizaci rozhlasu, který se údajně podaří zrealizovat v roce 2014 což je přislíbeno. Ba na víc se udělalo: vymalování čekárny, osadil se radar omezení rychlosti (požadavek z minulého roku), položilo se 65m2 dlažby na hřišti a kolem 10m2 v chalupách, zhotovila se a zabudovala se vývěska na mapu tří vrchů, nové fošny na lavičkách na hřišti, vylepily se díry na vozovce.

Též předseda připomněl požadavky na rok 2014, ještě je doplnit: oprava autobusové čekárny, předělat přípojku vody do myslivecké klubovny, dodělat dlažbu před schody u kapličky oprava schodů, obnovit písmo na pamětní desce na bývalé pazderně, dodělat – upravit hráz u malého rybníčka.

Požadavek na město: -doplnit komisi KPOZ o členy z Petrovic: J. Bloudek, L. Folejtar, J. Maršík Předseda navrhl uspořádat veřejnou schůzi v Petrovicích koncem ledna 2014 – schváleno, předseda též ukázal zhotovené blahopřání – schváleno, všechny pozval na předvánoční nadílku 23. 12. 2013 pořádanou TJ Vysočina Petrovice.

Na závěr předseda popřál všem šťastné a Veselé vánoce a hodně zdraví v novém roce 2014.

Zapsal: Bloudek

Permanent link to this article: http://www.petrovice.mzf.cz/osadni-vybor/schuze-ov-petrovice-patek-13-12-2013/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde